Hry na PC | Mafia 2 | GTA | Mafia | Gears of War | Battlefield 2 | Warcraft 3 | Vietcong

Zvířata

Vašek Helget | 16.01.2010

Zvířata se volně pohybují ve hře. Od zákeřných a nebezpečných lvů, přes překážející slepice a králíky, až po potřebné antilopy.

LEV:

           Lvi se nejčastěji vyskytují na ostrovech s pouští, nebo na ostrovech s potravou - tedy s antilopami. Žijí ve smečkách, ve kterých také útočí. Pokud nemáte farmy a doly za hradby, nebo je nechrání lučištníci, je velký problém je ochránit. Pokud je jich hodně, dokáží vám pobít slušnou armádu...ale můžete je využít i ve svůj prospěch...a to tak, že je poštvete na nepřátele...to tak, že si všechny vojáky, farmy i doly dáte za opevněné hradby se !!!ZAVŘENOU!!! bránou a oni půjdou na nepřátele.. :-)

ANTILOPA:

           Antilopy jsou velice užitečná zvířata. A pokud jste na poušti bez zeleně a jsou na ní antilopy, jsou nezbytné k přežití...Můžete je lovit pomocí lovců a ti z nich do vaší sýpky přinesou čerstvé maso. Žijí ve stádech a přitahujou lvi, takže pokud je odeženete k nepřáteli, lvi jdou zanimi....

KRÁLÍK:

           Králíci jsou bezcení a neužiteční. Jejich výhoda i nevýhoda je, že zastaví dřevorubce a vojáky, kteří se přes ně doslova probívají, protože žijí ve velkých stádech. Můžete je využít například ke zpomalení nepřátelských vojáků, kteří půjdou lépe zabít, protože jsou zaměstnaní králíky...

SLEPICE:

            Slepice se objevují u vašich sýpek. Nijak je nemůžete využít, ani vám nepřekáží...můžete na ně stavět budovy, ale objeví se vždy znovu. Když přes ní přejde farmář, začne lítat a pelíchat, jinak nic užitečného nedělá a nijak vám neškodí.

PES:

            Psi jsou nejvěrnějšími přátely člověka už od středověku. Pomáhají mu bránit svůj hrad ( divocí psi v kleci - jsou odolní, dobří, ale drazí) a pomáhají nahánět lovcům zvěř ( každý lovec antilop má v boudě jednoho psa, který mu pomáhá).

VRÁNA:

             Vrány můžete občas spatřit, jak lítají nad stromy, nebo přelétávají mezi lesy, jinak nejsou nijak užiteční a ničím vám neškodí...

VELBLOUD:

           Velbloudy lze spatřit na mapách s pouští. Nejsou nijak užiteční. Jedniné, v čem vám mohou překážet je, že vám brání postavit budou tam, kde leží a než se zvednou, máte z nich už hlavu kolem :-)

 

 

 

JEŠTĚ DODÁM MAPY, KDE SE JACÍ ZVÍŘATA VYSKYTUJÍ